Nie tylko wielkość ma znaczenie… ale jest ona jednym z atutów

Różnorodność asortymentu wibratorów dotyczy nie tylko kształtów, kolorów i opcji masażu, ale również ich wielkości. Zmienna ta jest ponadto istotnym czynnikiem podczas wyboru najbardziej odpowiedniego gadżetu erotycznego z tej kategorii elektronicznych źródeł rozkoszy, gdyż nie każda kobieta pragnie ekstremalnych przeżyć (lub nie jest na nie jeszcze gotowa). Zarówno długość jak i średnica powierzchni użytkowej urządzenia mają więc spore znaczenie dla doznania pełni przyjemności ze stymulacji, a w klasycznym asortymencie jest wiele wariantów wyboru, które mogą to zagwarantować i jednocześnie nie wniosą do sypialni ani grama nudy, nawet po dłuższym czasie użytkowania.

Aktualnie na wyróżnienie mogło by tu zasłużyć wiele modeli, ale zdecydowaliśmy się przedstawić wam wibrator Big Boss G5 od FUN FACTORY. Zakup właśnie jego oznacza zaopatrzenie się w zabawkę o grubości 4,4 cm, długości 17 cm (bez panelu sterującego) oraz o klasycznym fallicznym kształcie, bardzo dobrze oddającym naturalną anatomię penisa. Lekkie zakrzywienie profilu może tu posłużyć jako zachęta do odnalezienia kobiecego punktu G, natomiast silikon medyczny idealnie sprawdzi się jako rozwiązanie dla użytkowniczek, które obawiają się infekcji intymnych, gdyż jest to materiał niezwykle łatwy w czyszczeniu i hipoalergiczny.

Big Boss G5 od FUN FACTORY to również ergonomiczny uchwyt w postaci pierścienia, który poprawia chwyt i tym samym ułatwia operowanie gadżetem w najbardziej doniosłych momentach pieszczot. Są tu też antypoślizgowe przyciski, zasilanie przy pomocy wydajnego akumulatora, który można wielokrotnie ładować, 6 programów wibracji regulowanych w 6-ścio stopniowej skali intensywności (aż 36 wariantów zabawy!) no i oczywiście odpowiednia moc silnika. Wszystko to w połączeniu z bardzo zachowawczym wzornictwem może i nie sugeruje potencjału, ale na pewno udowadnia, że wielkość może być jednym z licznych atutów wibratora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *