Nowoczesny wibrator dla mężczyzn – co mogło by się spodobać niejednemu facetowi?

Wielu ludzi zapomina lub zwyczajnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieje coś takiego jak wibrator dla mężczyzn. Możecie zapytać po co właściwie facetom takie zabawki, skoro dla nich stymulacja przebiega raczej od zewnątrz niż od wewnątrz. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, choć zdajemy sobie sprawę, że niejeden pan mógłby się na jej dźwięk spłonić ze wstydu. Masaż prostaty jest dziś coraz popularniejszy wśród męskiej części klientów sklepów erotycznych, a nie każda partnerka jest w stanie przemóc się, by zrobić go swojemu kochankowi.

Nie każdy mężczyzna go potrzebuje, choć jak udowodniono naukowo, masaż prostaty może być nie tylko źródłem silnego orgazmu (taki punkt G u facetów), ale również wpływa pozytywnie na profilaktykę w rozwoju lub wystąpieniu raka prostaty. Wielu facetów może nawet bardzo zdenerwować się na samą myśl czy sugestię partnerki o tego typu eksperymentach i użyciu gadżetów erotycznych. Masażery prostaty są jednak niezwykle powszechne i proste w użyciu – jedyne co trzeba, to przełamać bariery psychologiczne, wstyd i zakupić np. model Hugo marki LELO.

Kształt jest tu odpowiednio dostosowany do anatomii męskiego ciała, a elegancka paleta kolorystyczna, w której znaleźć można również klasyczną czerń, dodatkowo podkreśla, iż jest to zabawka dla pewnego siebie mężczyzny. Umieszczając ją w swoim ciele można kontrolować drgania tego rodzaju wibratora samodzielnie lub też oddać to zadanie w ręce swojej partnerki – wszystko to możliwe jest dzięki bezprzewodowemu pilotowi. Na koniec warto tu dodać, że tak jak w asortymencie masażerów intymnych dla kobiet, tak i tu ważną rolę odgrywa powierzchnia pokryta silikonem klasy medycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *