Prosty, gładki i elegancki również może zapewnić dobrą stymulację intymną

Na rynku funkcjonuje dziś wiele rodzajów wibratorów. Są modele luksusowe prezentujące się raczej jak nowoczesna ozdoba wnętrza, niż gadżet intymny. Są wersje, które do złudzenia starają się odwzorować kształt, funkcjonalność i piękno męskiego członka. Są też takie, które pomimo prostoty, gładkiej powierzchni użytkowej i eleganckiego designu subtelnie sugerują, iż ich użytkowniczkę czeka coś więcej niż klasyczna stymulacja. Gdyby trzeba było wymienić jaki to rodzaj gadżetów, to bez wahania można by odpowiedzieć, że są to między innymi wibratory-króliczki – a już na pewno można by podać przykład w postaci modelu Danny Divido od marki Mystim.

Danny Divido to wibrator, który jako jeden z wielu zasługuje niewątpliwie by znaleźć się w kategorii klasycznych aktualności ze świata wibrujących rozkoszy. Opływowe kształty sugerują tu nowoczesny projekt, a tym samym mają nie lada wpływ na pozytywny odbiór wizualny produktu, który w połączeniu z wiedzą, do czego można go wykorzystać, nasuwa na myśl bardzo przyjemne fantazje i ekscytację z możliwości spróbowania tego rodzaju stymulacji na swoim własnym ciele.

Są tu duże guziki panelu sterowania, jest miękki silikon medyczny i jest również „uszko królicze” które podczas penetracji wnętrza pochwy może w tym samym czasie stymulować łechtaczkę lub okolicę anusa. Wszystko to w przepięknych, energetycznych i optymistycznych kolorach oraz z możliwością ładowania, które starcza nawet na 2 godziny nieprzerwanej zabawy. Natomiast ów pazur, który obiecujemy każdej kobiecie odwiedzającej tę kategorię newsów, to możliwość połączenia Danny Divido firmy Mystim z jednostką zasilającą i nadanie mu dodatkowo możliwości elektrostymulacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *