Współczesne rozkosze życia we dwoje – on, ona i technologia mobilna

Newsy ze świata wibratorów dotyczą zarówno tych bardziej grzecznych, jak i niegrzecznych zabawek. Scenariusze, jakie można dzięki nim stworzyć, to już tylko kwestia prywatnych upodobań, ale nikt nie powiedział, że gadżety erotyczne to wyłącznie asortyment dla samotnych osób, które chcą jedynie rozładować swoje napięcie seksualne w nieco bardziej urozmaicony i nowoczesny sposób. Prawdę mówić wykorzystaniem ich mogą poszczycić się najbardziej kreatywni kochankowie, jeśli oczywiście podniecają ich bodźce, jakie są w stanie zapewnić wibratory dla par.

Masażery, z których można korzystać wspólnie w swojej sypialni lub poza nią, to produkty dość ciekawe pod względem technologicznym. Oczywiście mamy tu silikon medyczny, który gwarantuje przyjemny dla skóry dotyk i hipoalergiczne właściwości. Różnica polega tu jednak na obsłudze tego typu niegrzecznego sprzętu, gdyż zakłada ona udział dwóch osób, więc musi angażować w jakiś sposób oboje partnerów. Osiąga się to dziś poprzez zdalne sterowanie wibracjami takiego intymnego gadżetu, więc jedna strona może sprawować kontrolę, a druga poczuć relaksujące właściwości wibrującej zabawki, zamówionej w sklepie internetowym lub kupionej w stacjonarnym sklepie erotycznym – przykładem może być tu We-Vibe Sync.

Elastyczna budowa, podwójne zakończenie z autonomicznie działającymi silniczkami na obu końcach oraz nowoczesne wzornictwo sprawiają, że model Sync od We-Vibe to eleganckie rozwiązanie dla każdego, kto nie wstydzi się pragnąć więcej od świata doznań. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, gdyż pomyślano tu również o elemencie zaskoczenia (który jednocześnie jest bardzo funkcjonalnym dodatkiem do zabawy), a mianowicie sterowaniu wibratorem przy pomocy aplikacji mobilnej. W świecie aktualności z rynku wibratorów jest to prawdziwy rarytas intymny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *