Zabawa bez użycia rąk – nowoczesne wibratory nie raz nas jeszcze zaskoczą!

Użycie wibratora nie używając do tego celu rąk może dotyczyć dwóch scenariuszy rozwoju sytuacji. Albo kobieta oddaje swoją intymną zabawkę w ręce partnera w ramach gry wstępnej, albo kupiła jeden z nowych i zaskakujących modeli tego typu gadżetów i może cieszyć się taka funkcjonalnością w chwilach samotności. Na pierwszy rzut oka wygląda to trochę irracjonalnie, gdyż pomimo tego że wibrator to sztuczny kochanek, to nie dysponuje lędźwiami, które mogły by samodzielnie poruszać nim w ciele partnerki, niczym za sprawą doświadczonego kochanka. Na szczęście z pomocą przychodzi tu technologia, która chyba jeszcze nie raz będzie nas w stanie zaskoczyć.

Pierwszym wibratorem, o którym należało by wspomnieć przy okazji zabawek erotycznych nie wymagających użycia dłoni – choć nie wykluczających takiego scenariusza zabawy – jest oczywiście Stronic Drei. Tenże pulsator od marki FUN FACTORY posiada w sobie mechanizm, który przenosi wibrację od jego nasady po zakończenie i z powrotem. Jest to tylko jednak wstęp do prawdziwego zaskoczenia, gdyż mechanizm kryjący się pod warstwą miękkiego silikonu medycznego, raz umieszczony w kobiecej pochwie, symuluje jednocześnie pchnięcia (od wolnych i głębokich po szybkie i płytkie) poruszając się tym samym w jej ciele.

Drugim przykładem, który ma zaszczyt znaleźć się w naszych newsach na temat opcji ze świata nowoczesnych wibratorów, są bezprzewodowe, zdalnie sterowane kulki gejszy w rotującą końcówką. Brzmi to może dość skomplikowanie, ale zapewniamy, że w ogóle takie nie jest. Mamy więc zestaw LELO Hula Beads, w jednym trzech kolorów, który składa się z przepięknych kulek pokrytych silikonem medycznym i pilota do zdalnego sterowania. Wystarczy więc trochę lubrykantu, ustawienie odpowiedniego programu i można zapomnieć o tym, że trzeba używać rąk, by zaznać przyjemności z wibrującym i samodzielnie poruszającym się w kobiecym ciele gadżetem erotycznym – dla dodania pikanterii można oddać kontrolę nad tą zabawką swojemu partnerowi i zadbać o to, by jedyną drogą kontaktu, jaki was wówczas łączy, było odbicie w lustrze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *